Jaké výhody přináší online školení?

  • šetříte čas – nemusíte nikam jezdit, potřebujete pouze čas ke skutečnému studiu, nemusíte trávit čas cestou
  • šetříte peníze – není potřeba kupovat jízdenky na vlak nebo jezdit na místo konání školení autem
  • sami si určíte čas – chcete se online školení zúčastnit až z pohodlí a klidu domova? Není problém!
  • důležité si přehrajete vícekrát – potřebujete na studium některých částí více času a poslechnout si lektora vícekrát? S online školením můžete!
  • sledovat můžete na klasickém počítači, ale i na tabletu nebo na mobilu – není potřeba nic instalovat

Kdo jsme?

Vznikli jsme jako vzdělávací agentura Intellego již v druhé polovině roku 1990 jako soukromá vzdělávací agentura zaměřená na oblast vzdělávání dospělých a na rozvoj profesních znalostí a dovedností. V oblasti vzdělávání se pohybujeme již 28 let!

V roce 2018 jsme nastoupili na trh online školení a vzdělávacích kurzů, kde chceme poskytovat kvalitní vzdělání potřebné pro rozvoj firem a jejich zaměstnanců.

Stejně jako u našich klasických kurzů, i u online školení dbáme na kvalitu a spolupracujmeme pouze se zkušenými a osvědčenými lektory.

Jak vypadá online školení?

Abyste nekupovali zajíce v pytli, z každého školení jsme pro Vás připravili ukázku. Tu najdete v podrobnostech u konkrétního školení. Abyste měli představu, jak takové školení vypadá, pusťte si ukázku nalevo. Po zakoupení školení získáte přístup k online školení, který Vám při platbě kartou bude umožněn ihned. Součástí každého školení je stažení podpůrných materiálů poskytnutých lektorem – většinou se jedná o prezentace, texty, znění zákonů, apod. Po absolvování školení obdržíte osvědčení o jeho absolvování.